כל חברת הובלות מנוסה מודעת לכך שביצוע הובלות דירה בחיפה קמות ונפולות הרבה פעמים על אריזת תכולה לפני הובלה נבונה של הלקוח. אם הפריטים הגדולים והקטנים אינם מוכנים למעבר באריזה מספקת, אז כל תהליך ההובלה יהיה מסובך וארוך למובילים. יש לשים דגש על אריזת תכולת הדירה על מנת להבטיח מעבר דירה חלק ובכדי למנוע בלאי ושבר לתכולת הדירה.

ההבדל שעושה אריזת נכונה

אריזה נבונה ואיכותית יכולה להוות את ההבדל בין הובלת דירה מוצלחת לבין הובלת דירה בעייתית. ברמת העיקרון, הובלות דירה בחיפה נחשבות מוצלחות אם הן מבוצעות בזמן קצר, בעלות נמוכה ללקוח ובמינימום בלאי לתכולת הדירה. הפעולה של אריזת תכולה לפני הובלה משפיעה רבות על שלושת הגורמים הללו להובלה מוצלחת. הרי תכולת דירה שלא ארוזה כראוי תיקח למובילים זמן רב יותר להעמיס ולפרוק מהמשאית, תדרוש יותר ידיים עובדות (שיגדילו את עלות ההובלה) בכדי לסיים את ההובלה בזמן סביר ותגדיל את הסיכויים שרהיטים מסוימים ישרטו או ישברו במהלך ההובלה.

עוד חשוב לציין, שבמקרים בהם מדובר על תכולה רגישה למעבר כמו פסנתר או הובלת פריטי משרד אריזה נכונה היא עניין קריטי לביצוע ההובלה. אם יש לכם חפצים רגישים למעבר בתכולת הדירה שלכם, קחו בחשבון שישנה חשיבות מן המעלה הראשונה לבצע אריזה נכונה לפני הגעת המובילים.

טיפים לאריזת תכולה נכונה לפני מעבר דירה

חשוב לתת דגש קודם כל לרהיטים הגדולים בדירה כמו מקרר או מזנון. הרהיטים הגדולים יהיו כבדים מאוד למובילים ולכן גדל הסיכוי שהם ישרטו או יקבלו דפיקות בעת הובלה. לכן, מומלץ לבצע אריזה מגנה לרהיטים גדולים, כמו ניילון מגן רך או אריזה מותאמת בולמת זעזועים. כאשר הרהיטים הגדולים ארוזים כשורה פוחתים הסיכויים שתיווצר שריטה או פגיעה קשה מעבר.

ישנן אריזות מיוחדות שיכולות להתאים להובלה של רהיטים גדולים. בתוך אריזות עץ אלו מורכבות ספוגים שונים לשמירה על שלמות רהיטים מסיביים. אריזות אלו לרוב משומשות להובלה מיוחדת, כמו של פסנתר או אגרטלי קריסטל, אך ניתן להשתמש באריזות אלו לכל רהיט. אם יש באפשרותכם להשכיר או להשיג אריזות כאלו זה מאוד מומלץ.

חפצים קטנים ושבירים יש לארוז בקרטונים חזקים, ולעטוף כל פריט שביר בנייר עטיפה. נייר העטיפה נועד בכדי למנוע מהחפצים הזזים קלות בתוך הקרטון לשרוט אחד את השני, כאשר האריזה עצמה צריכה להיות מטופלת ברגשיות רבה על ידי המובילים. מומלץ לרשום בגדול על כל קרטון המכיל חפצים שבירים את המילה "שביר" ולדאוג שכל הקרטונים השבירים נמצאים ביחד ויועברו בנפרד משאר התכולה.

פירוק רהיטי עץ היא גם דרך מצוינת למנוע פגיעה ולצמצם את זמן ההובלה של המובילים. ניתן לפרק שידות, ארונות, שולחנות ומזנונים מעץ להובלה קלה ומהירה יותר. כמעט כל פריט עץ גדול יכול להתפרק יחסית בקלות למען ההובלה ולהיות מורכב חזרה עם סיום המעבר. חפצי ריהוט גדולים מפורקים מאפשרים למובילים להעביר את התכולה בקלות רבה יותר בפתח הדלת וגרם המדרגות ולזרז את הזמנים ביום המעבר.

הזמנת חברת הובלות בחיפה לביצוע אריזת תכולה לפני מעבר היא פעולה מומלצת. יש בחיפה מגוון רחב של חברות הובלה אשר מעניקות שירות של אריזת תכולת דירה. לפני המעבר חברת ההובלה תשלח אנשי מקצוע מנוסים בביצוע אריזת תכולת דירה לפני מעבר, שיבצעו בשבילכם את האריזה לקראת המעבר. כמובן שאנשי מקצוע אלו יודעים טוב יותר את מלאכת האריזה מכם, מה שיגדיל את הסיכויים שכל התכולה תהיה ארוזה כמו שצריך. שירות זה גם נפלא לאנשים מבוגרים שלא יכולים לבצע אריזה בעצמם.