כאשר מדובר על הובלות בחיפה שכוללות הובלה של תכולת כל הבית אין לנו ברירה אלא לפנות לחברת הובלות מקצועית שתעזור לנו ביום המעבר, אך שמדובר על הובלה קטנה בחיפה אנו בהחלט יכולים לבצע זאת בעצמנו. עם קצת השקעה אנו גם יכולים לחסוך את העלות של המובילים וגם להיות רגועים שהחפצים המועברים מטופלים רק על ידינו ועל ידי חברים שאנו בוטחים בהם.

בעוד שכיום העלות של העסקת מובילים מנוסים לביצוע הובלות קטנות בחיפה היא יחסית נמוכה, עדיין רוב האנשים בחיפה מעדיפים לנהל בעצמכם הובלות קטנות. אנו רואים הרבה סטודנטים באזור חיפה שמבצעים הובלה לבדם או אנשים אשר מובילים רהיט אחד גדול, וזה בהחלט מקובל לבצע הובלה קטנה בחיפה. אז אם בחרתם לבצע בעצמכם את ההובלה הקטנה שלכם, חשוב שתבצעו אותה בצורה נכונה.

תכנון נכון לפני יום המעבר

כאשר אתם בוחרים לבצע את ההובלה בעצמכם, כל הנטל על השלמת ההובלה מוטל כולו על הכתפיים שלכם. לא תהיה לצדכם חברת הובלות בחיפה שתנהל עבורכם את הציוד הנדרש והמעבר עצמו. לדוגמה, אתם אחראיים לדאוג לרכב מספיק גדול, לציוד הובלה, לאריזה של הציוד להעמסת הציוד בדירה הישנה ופריקת הציוד בדירה החדשה. תכנון נכון לפני יום המעבר יבטיח הובלת דירה ואריזה בצורה מסודרת.

לפני יום המעבר שלכם, שבו והכינו תכנית עבודה מסודרת. העריכו כמה אריזות וקרטונים אתם צריכים בכדי לארוז את תכולת הדירה הנדרשת למעבר. יש להגדיר איזה גודל של רכב יש להשכיר בכדי לבצע את ההובלה, ולפנות לקבל הצעות מחיר התאם. חשוב לדאוג לסידורים הלוגיסטיים של יום המעבר כגון היכן האוטו יחנה, לוודא שיש דרכי גישה לדירות, לבחור בתאריך ובשעה הכי מתאימים וכו'. לאחר שהגדרנו את כל העניינים הלוגיסטיים, זה הזמן לבקש עזרה מבני משפחה או חברים לסיוע בהובלה, כמה שיותר אנשים יותר טוב.

השכרת רכב לביצוע הובלה קטנה

אם יש לכם רהיטים גדולים שצריכים הובלה, אין לכם מנוס מאשר להשכיר רכב גדול. רוב הסיכויים שאם אתם מתכננים הובלה קטנה בחיפה לא תצטרכו להשכיר משאית, עניין שיכול להיות מאוד לא כלכלי בהשוואה לעלות של העסקת מובילים עם ניסיון בתחום של הובלות בחיפה, אבל כן תצטרכו להשכיר רכב מסחרי גדול. חשוב לבצע השוואה בין חברות השכרת רכבים בחיפה, בכדי לקבל את המחיר ההוגן ביותר להשכרת הרכב ולצמצם כמה שניתן את העלות של ההובלה. עוד בזאת, זכרו לבדוק את צריכת הדלק של האוטו במידה ועליכם לבצע מעבר בין דירות הממוקמות במרחק משמעותי אחת מהשנייה או אם יש לבצע מספר חזרות בין הדירות להשלמת המעבר.

השכרת ציוד הובלה

איננו חייבים להשכיר ציוד הובלה בכדי להשלים הובלה קטנה בחיפה, אך זה בהחלט יכול להקל עלינו את המשימה. בין אם מדובר על ציוד שיעזור לנו לסחוב במהירות רהיטים כבדים לרכב או בין אם מדובר על ציוד אריזה שיסייע לנו לארוז טוב יותר את תכולת הדירה, הרבה פעמים השכרת ציוד הובלה היא השקעה טובה להשלמת מעבר הדירה שלכם.

יש כמה כלים שמאוד מומלץ להשכיר ליום המעבר. תחילה יש כמובן את המריצה שיכולה לעזור לכם להרים ולהעביר רהיטים גדולים בקלות ובמהירות מהדירה למשאית ומהמשאית לדירה. עם המריצה ניתן גם להעמיס כמה ארזים במקביל, בכדי לצמצם את זמני העמסה למשאית והפריקה מהמשאית. אולי גם תדרשו להשכיר אריזות מרופדות להובלת רהיטים גדולים, האריזות הללו בנויות להחזיק את המשקל הכבד של רהיטים גדולים כמו מקרר או מיטה עם ריפוד המותקן בכדי להגן על תכולת האריזה.