נושא מאוד רגיש בתחום ההובלות בחיפה הוא עניין הטיפול של חברת ההובלה בחפצים יקרי ערך של הדיירים. חפץ יקר ערך יכול להיות רהיט עם תג מחיר גבוה או פריט בעל ערך סנטימנטלי רב, אבל מה שבאמת מגדיר חפץ יקר ערך לטיפול מיוחד במעמד הובלות דירה בחיפה הוא החשיבות שמעניקים לו הלקוחות. כאשר לקוחות חברת ההובלות מעניקים משקל רב לחשיבות של מספר פריטים מסוים, חשוב שגם המובילים ייקחו את העניין לתשומת ליבם ויטפלו בהובלת הפריטים באחראיות.

מה לרוב נחשב לחפץ יקר ערך במעמד ההובלה?

פריט שנרכש בסכום גבוה הוא אוטומטית נחשב לפריט בעל ערך רב במעמד ההובלה, בין אם זה יצירת אומנות שעלתה כמה עשרות אלפי שקלים או בין אם זה מסך קולנוע גדול ויקר. הובלות דירה בחיפה תמיד יכללו פריט אחד לפחות שהוא יקר ערך כספית ויש לתת לו טיפול מיוחד. ברגע שיש לבצע הובלה של פריט שהוא נחשב ליקר ערך כספית, חשוב שהמובילים יהיו מוכנים להובלה של הפריט וכל פרטי ההצעה יהיו כלולים בהובלה ויעניקו לו טיפול זהיר בעת ההובלה. פריטים יקרים אשר ערכם יורד כתוצאה מפגיעה פיסית צריכים לקבל אריזה מיוחדת וטיפול מאוד זהיר, למשל מסך טלוויזיה גדול מאבד מערכו אם נוצר סדק במסך.

פריטים יקרי ערך יכולים להיות גם פריטים בעלי חשיבות סנטימנטלית לבעל הדירה. חפצים שונים שעברו בירושה או חפצים שבירים שמייצגים חשיבות ללקוחות יתפסו כבעלי ערך, גם אם אין עליהם תג מחיר ידוע. במקרים כאלו של הובלות בחיפה, המובילים תמיד יבינו לליבכם אם תיידעו אותם מראש על החשיבות של טיפול מסור בחפצים הללו.

חפצים קטנים יקרים, שבקלות יכולים להיעלם או ליפול בקלות בזמן ההובלה, צריכים גם הם לקבל טיפול מיוחד. פריטים קטנים כמו תכשיטים, קריסטלים, וכו' יכולים בלי תשומת לב מיוחדת להתפספס במהלך ההובלה. חפצים יקרי ערך אלו צריכים להיות מרוכזי