מקרים רבים של הובלות בחיפה דורשים מבעל הדירה למצוא חברה שמבצעת הובלות ואחסון תכולת דירה. אלו מקרים בהם בעל הדירה חייב לפנות את הדירה שהוא נמצא בה כמה ימים לפני כניסתו לדירה חדשה, בעצם מעבר הדירה חייב להתבצע על פני שני תאריכים שונים שבניהם יש לאחסן את התכולה במקום בטוח. מכיוון שמדובר באחסון חפצים במחסן חיצוני, חשוב לבחור חברת הובלות אמינה ומקצועית שתדע לטפל כשורה בחפצים שלנו.

אנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות הובלה בחיפה המציעות שירות הובלות ואחסון תכולת דירה, בין אם מדובר על אחסון במחסנים בבעלות חברת ההובלות או בין אם זה בשיתוף עם מחסן מקומי. פתרונות האחסנה של מובילים בחיפה הם ללא ספק בחזית תחום ההובלות, אך חשוב בכל זאת לתת דגש על כמה נושאים לגבי שירות אחסנת תכולת הדירה בעת הבחירה של חברת הובלות בחיפה.

אישורים והתחייבות לשמירה על תכולת הדירה

חשוב תמיד כאשר אתם עובדים עם חברת הובלות בחיפה לדאוג לכך שהיא מספקת לכם את כל המסמכים הנדרשים, החל מחוזה עבודה מסודר ועד למסמך התחייבות לשמירה על החפצים שלכם. מומלץ לא לעבוד עם חברת הובלות חובבנית שאינה פועלת בצורה מסודרת עם אסמכתאות מתאימות.

מעבר לכך שחשוב לנו לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית, חשוב לנו גם לברר האם החברה מעניקה התחייבות לשמירה על תכולת הדירה ואיזו מן אסמכתא אתם מקבלים בעת הפקדת החפצים שלכם באחסון מחסני החברה. מומלץ לבקש מחברת ההובלות התחייבות  לביטוח מלא בפני נזק לציוד. חשוב להפנים שאחסון במחסן של חברת הובלות בחיפה לא מגן על תכולת הדירה שלכם משריפה, רטיבות, גניבה ונזק הקיפי לציוד. לעסקים גם מאוד חשוב לקבל הבטחה על שלמות הציוד, מכיוון שמדובר על מידע עסקי רגיש שאסור שיקרה לו משהו.

המחסנים עצמם

אם אתם זקוקים להעסיק חברת הובלות שתעניק לכם שירות הובלה ואחסון תכולת דירה, חשוב שתראו את המחסנים של החברה לפני שאתם סוגרים עסקה. בבחינת המחסנים התמקדו בשביעות רצונכם מגודל המחסן, אם אינכם חושבים שהמחסן יספיק להכיל את כלל תכולת הדירה שלכם התעקשו לראות האם קיימים מחסנים גדולים יותר. מצב עמידות המחסנים גם מאוד חשובה, אנו לא רוצים לאחסן את תכולת דירה רגישה במחסן שיש לו נזילה מהגג או מחסן שצובר המון אבק. בתור הלקוחות מגיע לכם הטוב ביותר משירות אחסנת תכולת הדירה, אל תתפשרו על חברה שמחסניה אינם עומדים בסטנדרטיים מינימליים לאחסון.

צורת אחסון תכולת הדירה

בהמשך לעמידות המחסנים, חשוב גם לברר מול נציג החברה כיצד הם הולכים לאחסן את תכולת הדירה שלנו במחסנים. האם המובילים מתכוונים לאחסן את הרהיטים כפי שהם או שיש צורך לפרק את הרהיטים הגדולים לפני אחסון, האם יש מקום ייעודי לחפצים רגישים או שכל תכולת הדירה תאוחסן ביחד והאם תכולת הדירה שלנו מאוחסנת בנפרד. אם חברת ההובלות לא מתחייבת בפניכם על צורת אחסון התכולה, אל תיקחו סיכונים.

עלות ההובלה והאחסנה

שירות של אחסון תכולת דירה כמובן שיגדיל את עלות השירות של חברת ההובלה, כל חברת הובלות בחיפה מחייבת על כל לילה שהציוד מאוחסן במחסן ולכן ככל שיש צורך לאחסן את תכולת הדירה לזמן רב יותר כך תשלמו יותר. העלויות של שירות האחסנה גם משתנות בהתאם לכמות תכולת הדירה וגודל המחסן הנדרש לאחסנת התכולה, למשל הובלות קטנות לדיור מוגן המצריכות אחסון של מספר פריטים מצומצם יהיו פחות יקרות מעלות אחסנה של תכולת דירה שלמה. בכל מקרה חשוב לבצע סקר שוק מקיף בין מספר חברות הובלה בחיפה, על מנת להשיג את המחיר הטוב ביותר עבורכם.