הובלות מיוחדות של פריטים יוצאי דופן חייבות להתבצע על ידי חברת הובלות בחיפה בעלת הכלים לביצוע הובלה מותאמת והניסיון בטיפול הובלה בפריט המדובר.

להשלים מעבר דירה הוא תמיד עניין די מורכב, אך בסופו של דבר הובלה של תכולת דירה אינה מהווה בעיה גדולה במיוחד. כמובן שחשוב לבצע אריזה איכותית בקרטונים ולדאוג להעסיק חברת הובלות מנוסה, אך מעט אנשים מתקשים לא להשלים מעבר דירה בלי סיבוכים רבים. עם זאת, יש פעמים שתכולת הדירה מעמידה אתגר גדול לבעל הדירה ולחברת ההובלות. מקרים אלו נוצרים בגלל שיש פריט יוצא דופן שמצריך הובלה מיוחדת.

אז אם יום המעבר מתקרב ויש לכם פריט יוצא דופן שאתם חסרי עצות כיצד להעבירו, מומלץ ליצור קשר עם חברת הובלות המתמחה בביצוע הובלות מיוחדות. בתחום של הובלות בחיפה, חברות הובלה נתקלות במספר פריטים יוצאי דופן שזקוקים להובלה מיוחדת.

הובלת מיוחדת של אקווריום

פריט עיצובי שנמצא בהרבה בתים בישראל. אקווריום יכול להיות מותקן בכניסה לבית, סלון ויש גם הרבה מסעדות אשר מתקינות אקווריום בתור תוספת עיצובית מרשימה. יש מגוון רחב של אקווריומים, בגדלים שונים, שכמובן שככל שהאקווריום גדול יותר כך הוא יותר קשה להובלה. אם יש לכם בבית אקווריום קטנטן, של עד 30 ליטר, אתם יכולים בהחלט להעביר אותו בעצמכם. במידה ואתם זקוקים לבצע הובלה של אקווריום מאוד גדול, עדיף להשאיר זאת למובילים מנוסים.

ראשית עליכם לנתק את האקווריום מהחשמל, חשוב מאוד לבצע את זה לפני שמפרקים את האקווריום על מנת למנוע התחשמלות. שנית, יש להעביר את הדגים לכלי קטן יותר שניתן להחזיק אותו ביד במהלך ההובלה, אתם יכולים להעביר את הדגים לכד מים קטן למספר שעות. לאחר מכן מרוקנים את האקווריום ממים, חשוב להיות מאוד זהירים לא לשפוך יותר מדי מים על השטיח או הרצפה ולעשות הכול בעדינות בכדי לא לשבור במקרה את הזכוכית. מפרידים בין הבסיס החשמלי של האקווריום, שאחראי על התאורה והמחזור של המים, לבין מיכל הזכוכית. את מיכל הזכוכית יש לארוז בקרטון בגודל דומה עם ריפוד, או לחילופין ניתן לרכוש אריזת הובלה מיוחדת לאקווריום.

הובלה מיוחדת של פסנתר

פסנתר אחד החפצים הכי גדולים וקשים להובלה, הן עקב צורת העיצוב שלו והן עקב השבירות היחסית שלו. הפסנתר הוא פריט מאוד כבד, אך בו זמנית מכה קטנה יכולה להרוס את כל המנגנון הפנימי שלו. אז כאשר מבצעים הובלה של פסנתר חובה להזמין אנשי מקצוע מנוסים בהובלת פסנתר. רק לחברות המבצעות הובלות מיוחדות של פסנתר יש את אריזת ההובלה המתאימה להובלת פסנתר, ורק המובילים הללו מכירים את הבעייתיות של הובלת פסנתר.

פסנתר דורש טיפול של לפחות 4 אנשים, כאשר אותם מובילים יעמיסו את הפסנתר לתוך האריזה המיוחדת. לאחר מכן הפסנתר מועבר מחוץ לדירה, דרך הכניסה הראשית או דרך החלון במנוף. בנוסף יכול מאוד להיות שיהיה צורך להשכיר משאית במיוחד רק להובלת הפסנתר, כאשר מומלץ לבצע את ההובלה של הפסנתר בנפרד מהובלת כל הדירה.

הובלה מיוחדת של נברשות קריסטל גדולות

כאשר מדברים על הובלת פריטים יקרי ערך במעבר דירה, חובה להזכיר את פריטי הקריסטל. בעוד שבכל בית יש כלי הגשה קטנים מקריסטל או חפצי נוי, הם פריטים שלא מתקשים להעביר אותם בהשוואה לנברשות קריסטל גדולות. נברשות הקריסטל הן פריט תאורה מאוד מרשים, אך מאוד מורכבות להגשה.

תחילה יש לנתקן מהקיר בצורה זהירה ביותר, ולאחר מכן יש לפרק את בסיס נברשות התאורה מבסיס הנברשת מברזל כדי לא לגרום לברזל להרוס את הקריסטל. חלקי הקריסטל חייבים להיות ארוזים בקרטון עם ריפוד, כאשר כל חלק עטוף בנפרד בנייר מגן.