אם תשוחחו על הובלת דירה עם מישהו שביצע הובלת תכולת דירה בחיפה אתם תגלו מהר מאוד שמעבר דירה תמיד מגיע עם סיבוכים. זה מאוד מורכב לארגן מעבר דירה ולצלוח אותו בלי סיבוכים מיותרים, וזה גם המצב ברוב המקרים של ביצוע הובלות בחיפה. עם זאת, כן ניתן לבצע מספר פעולות על מנת למנוע סיבוכים מיותרים במהלך ההובלה של תכולת הדירה.

רוב הסיכויים שבכל יום בחיפה והסביבה יש בעלי דירות שלומדים בדרך הקשה עד כמה מעבר דירה יכול להיות מסובך, אך אתם לא חייבים להיות חלק מאותה קהילה. בעזרת תכנון מקיף לקראת מעבר דירה ועבודה נכונה במהלך הובלת תכולת דירה אתם יכולים למנוע סיבוכים שיהפכו את יום המעבר שלכם להרבה פחות נוראי.

5 פעולות להובלת תכולת הדירה שלכם בלי סיבוכים

  1. העסיקו חברת הובלות מומלצת – בפעם הבאה שאתם צריכים לעבור דירה דאגו להעסיק מובילים מקצועיים. יש הרבה חברות הובלה בחיפה אשר להן ניסיון ומקצועיות גבוהה, אל תתפשרו על פחות מזה. בכדי לבצע הובלת תכולת דירה כמו שצריך יש להעסיק מובילים מקצועיים ולא חאפרים. נסו לקבל המלצות מחברים או הפניות משכנים על חברת הובלות כזאת או אחרת. חפשו באינטרנט המלצות על חברות הובלה בחיפה או צרו קשר עם חברת הובלות בחיפה שמוכרת באזור שלכם. גם לאחר שקיבלתם המלצות על חברות הובלה, תמיד מומלץ לברר כמה שניתן על הרקע של אותה חברת הובלות לפני שמעסיקים אותם. בחירה נכונה של חברת הובלות היא חלק מרכזי בהבטחת הצלחת מעבר הדירה שלכם.
  2. אל תשכחו לעשות את שיעורי הבית שלכם בנושא מעבר דירה – חשוב שתדעו כל דבר שיכול לעזור לכם בהתנהלות מול חברת הובלות ובתכנון מעבר דירה. יש הרבה חומר עזר באינטרנט שיעזור לכם לדעת יותר טוב איך לתכנן מעבר דירה ואיך להתנהל טוב יותר מול חברת ההובלות. אם אתם מכירים מישהו שכבר ביצע הובלת דירה באזור שלכם, צרו איתו קשר ובקשו לקבל קצת מהידע שלו בנושא. זכור שידע זה כוח גם בתחום של הובלות בחיפה.
  3. התמקדו בחוזה העבודה מול חברת ההובלה – חשוב לוודא שהחוזה שאתם חותמים עליו בעת הזמנת חברת הובלות בחיפה יהיה מפורט על פי הדרישות שלכם מביצוע מעבר תכולת הדירה. וודאו שחוזה העבודה מכיל את כל סעיפי ההובלה שיש לבצע, שהחוזה מציין את תאריך ושעת מעבר הדירה ובררו האם רשום המחיר הסופי שסגרתם עליו מול נציגי החברה ללא סעיפים נוספים שיכולים לנפח את מחיר ההובלה. לא צריך לתת לעורך דין להסתכל על החוזה, רק וודאו בעצמכם שהכול רשום כשורה.
  4. תזמנו את יום המעבר נכונה – תקופת הקיץ נוטה להיות התקופה העמוסה ביותר לביצוע הובלת דירה, הרי אף אחד לא רוצה לבצע הובלת דירה בחורף ולסכן את שלמות תכולת הדירה ממזג אוויר לא אידיאלי. מצד שני, גם ברור שלא תמיד תזמון מעבר הדירה תלוי בנו. לפעמים אנו מחויבים לפנות דירה או לעבור לדירה חדשה במהלך תקופות החורף. בכל מקרה, תזמון מעבר הדירה נכונה יכול לעזור לנו למנוע סיבוכים במעבר הדירה. מומלץ לתזמן את יום המעבר לתאריך בו צפוי מזג אוויר נוח, וחשוב להזמין את המובילים לשעה שבה אין לחץ ופקקים בכבישים אל הדירה חדשה. זה יחסוך לכם הרבה כאב ראש וזמן בהשלמת מעבר הדירה.
  5. הקפידו על אריזה נכונה – אחת הדרכים הכי טובות למנוע סיבוכים במהלך הובלת תכולת דירה היא אריזה נכונה ומפורטת של כל תכולת הדירה. כאשר החפצים בבית מסודרים בצורה תואמת בכל קרטון, יש תווית על כל קרטון ואתם מבצעים הפרדה בין חפצים רגילים לחפצים שבירים אתם מונעים סיבוכים רבים שיכולים לקרות במהלך ההובלה. שבירה של חפצים, איבוד קרטונים, הובלה לא מסודרת של החפצים ובלגאן בסידור הקרטונים בדירה החדשה יכולים להימנע אם רק תקפידו על אריזה של תכולת הדירה כמו שצריך.