בתחום של הובלות בחיפה ישנו מגוון רחב של שירותים שמוצעים על ידי חברות ההובלה והמובילים בחיפה. מתן השירותים משתנה בין חברות הובלה אחת לשנייה, אך ברמת העיקרון כל בעלי המקצוע בתחום מבצעים הובלות דירה בחיפה בהתאם ליכולתם. חשוב שבעת פניה לחברת הובלה בחיפה תפרטו בדיוק את הצרכים שלכם במעבר, על מנת שחברת ההובלה תוכל לסווג את סוג השירות הנדרש לכם.

מומלץ לפני שאתם מעסיקים חברת הובלות, שתכירו את כל השירותים המוצעים על ידי מובילים בחיפה ועל ידי חברות הובלה בחיפה. השירותים המוצעים על ידי אותם מובילים יכולים להיות מסווגים למספר שירותים כלליים כדלקמן:

  1. הובלת דירה בחיפה – שירות זה כולל הובלה של תכולת מלאה של דירה אחת בחיפה לדירה במיקום אחר בחיפה. כל חברת הובלה בינונית ומעלה מבצעת הובלה של תכולת דירה, כאשר כל תכולת הדירה תועמס על משאית גדולה ותועבר למיקום החדש. חשוב להדגיש שחברות הובלה רבות יגבו עלות נוספת במידה והדירה נמצאת בבניין ללא מעלית.
  2. הובלת בית בחיפה – שירות שדומה להובלת דירה בחיפה, אך שכאן מדובר על בית פרטי אשר כולל שתי קומות ומעלה. מכיוון שבכל בית פרטי ישנו גרם מדרגות פנימי שמקשה על עבודת המובילים, ביצוע הובלת התכולה הנו מורכב יותר מהובלת דירה רגילה.
  3. הובלות קטנות של דירות סטודנטים בחיפה – ישנם שני אזורים בחיפה שבהם מתגוררים סטודנטים רבים, אזורי המגורים בסביבת הטכניון ואזורי המגורים בסביבת אוניברסיטת חיפה. בחופשות הסמסטרים השנתיים סטודנטים רבים נאלצים לשנות דירה וזקוקים להובלות של תכולת דירה מצומצמת. הובלה של תכולת דירה קטנה יכול להתבצע במהירות ועם מוביל אחד או שתיים לכל היותר.
  4. הובלה נקודתית בחיפה – חברות הובלה רבות בחיפה מעניקות שירות הובלה נקודתי, של פריט יחיד או דבר שליח. בין אם רכשתם רהיט גדול שזקוק להובלה חד פעמית או בין אם עליכם לשלוח פריט מסוים ליעד אחר, ישנן המון חברות הובלה בחיפה שיכולות לסייע לכם בעניין.
  5. הובלות לעסקים בחיפה – הובלות עסקיות הן שירות שוטף שהרבה חברות הובלה בחיפה מבצעות. לרוב עסקים בתחום המסחר נדרשים להוביל סחורה בתוך חיפה במהירות ובמקצועיות, לשם כך הם מעסיקים חברת הובלות לטיפול בסחורה הנדרשת להובלה.
  6. הובלת דירה בחיפה מהיום להיום – ישנם חברות הובלה מסוימות בחיפה שמעניקות שירות הובלת דירה בהתראה מיידית. חשוב להדגיש שרוב חברות ההובלה לא יכולות להתחייב לזמינות מהירה תוך מספר שעות לביצוע הובלת דירה שלמה, אך בהחלט ישנם חברות הובלה ששואפות להעניק זמינות גמישה מאוד ללקוחות שלהם, כמובן שבתוספת מחיר.
  7. הובלות דירה מותאמות בחיפה – חברות הובלה מסוימות מציעות שירות הובלות מיוחדות לדירות המכילות חפצים המצריכים אריזות מיוחדות או טיפול מיוחד. למשל דירות שכוללות כספות או ציוד רגיש מצריכות טיפול הובלה מותאם מראש. במידה ויש לכם ציוד רגיש בדירה, חפשו חברות הובלה בחיפה שיכולה לבצע הובלה מותאמת.
  8. הובלה אם אחסון – במקרים בהם דיירים נאלצים לפנות דירה ולהמתין מספר ימים עד המעבר לדירה חדשה, ישנן חברות הובלה בחיפה שמעניקות שירות של הובלת דירה עם אחסון זמני של כמה ימים עד למעבר לדירה החדשה. המובילים יגיעו לדירה ויובילו את כל התכולה למחסן בפיקוח חברת ההובלות, וידאגו להוביל את התכולה מהמחסן ביום המעבר לדירה החדשה.

שירותי אריזה – כל השירותים שציינו לעיל לוקחים בחשבון שתכולת הדירה תהיה ארוזה ומוכנה להובלה בעת הגעת המובילים, וכך זה נקבע תמיד מול חברת ההובלות. עם זאת, ישנם חברות הובלה שמציעות שירותי אריזה כחלק מהשירות שלהם. בשירות זה חברות ההובלה שולחות מובילים שיסייעו לבעלי הדירה לארוז בצורה נאותה את התכולה. שירות זה יכול מאוד להתאים לאנשים מבוגרים שלא יכולים לארוז בעצמם.