בתחום של הובלות בחיפה ישנו מגוון רחב של שירותים שמוצעים על ידי חברות ההובלה והמובילים בחיפה. מתן השירותים משתנה בין חברות הובלה אחת לשנייה, אך ברמת העיקרון כל בעלי המקצוע בתחום מבצעים הובלות דירה בחיפה בהתאם ליכולתם. חשוב שבעת פניה לחברת הובלה בחיפה תפרטו בדיוק את הצרכים שלכם במעבר, על מנת שחברת ההובלה תוכל לסווג את סוג השירות הנדרש לכם.

מומלץ לפני שאתם מעסיקים חברת הובלות, שתכירו את כל השירותים המוצעים על ידי מובילים בחיפה ועל ידי חברות הובלה בחיפה. השירותים המוצעים על ידי אותם מובילים יכולים להיות מסווגים למספר שירותים כלליים כדלקמן:

  1. הובלת דירה בחיפה – שירות זה כולל הובלה של תכולת מלאה של דירה אחת בחיפה לדירה במיקום אחר בחיפה. כל חברת הובלה בינונית ומעלה מבצעת הובלה של תכולת דירה, כאשר כל תכולת הדירה תועמס על משאית גדולה ותועבר למיקום החדש. חשוב להדגיש שחברות הובלה רבות יגבו עלות נוספת במידה והדירה נמצאת בבניין ללא מעלית.
  2. הובלת בית בחיפה – שירות שדומה להובלת דירה בחיפה, אך שכאן מדובר על בית פרטי אשר כולל שתי קומות ומעלה. מכיוון שבכל בית פרטי ישנו גרם מדרגות פנימי שמקשה על עבודת המובילים, ביצוע הובלת התכולה הנו מורכב יותר מהובלת דירה רגילה.
  3. הובלות קטנות של דירות סטודנטים בחיפה – ישנם שני אזורים בחיפה שבהם מתגוררים סטודנטים רבים, אזורי המגורים בסביבת הטכניון ואזורי המגורים בסביבת אוניברסיטת חיפה. בחופשות הסמסטרים השנתיים סטודנטים רבים נאלצים לשנות דירה וזקוקים להובלות ש