הובלה של דירה או משרד לא חייבת להיות מטרד כל כך גדול, ועם מספר פעולות הכנה לקראת יום המעבר ניתן לבצע את כל ההובלה במהירות ובקלות יחסית. היום הרבה בעלי דירות פרטיים ובעלי עסקים שמבצעים הובלות דירות ומשרדים בחיפה מתלוננים על כך שמעבר הדירה לקח להם הרבה תעצומות נפש לפני ובמהלך ההובלה, אך זה לא צריך להיות המצב. להלן מספר טיפים בנוגע להתנהלות לפני ביצוע הובלות בחיפה:

קבלת הצעות מחיר מחברות הובלה

המרדף אחרי מציאת חברת הובלה שתבצע את המעבר שלנו יכולה להיות די מעייפת. ביצוע סקר שוק וחיפוש אחר המלצות לוקח זמן, אך בו זמנית ניתן למצוא חברת הובלות בחיפה די בקלות אם נבדוק את התוצאות הגבוהות בגוגל במילת החיפוש הובלות חיפה או נגלוש באתרים המתמחים בתחום של הובלות בחיפה. לאחר מכן, כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר עם אותה חברת הובלות ולבקש שנציג יגיע לדירה לתת הערכת מחיר מדויקת עבור הובלת דירות ומשרדים. כאשר נציג החברה מגיע אליכם הביתה אתם יכולים לסגור את הזמנת העבודה במקום ובמהירות.

תיאום יום המעבר

לאחר שקבעתם עם איזו חברת הובלות תעבדו, הגיע הזמן לסגור את מועד המעבר. יש לנסות קבוע את המועד הנוח ביותר לכם, גם אם צריך להתעקש על המועד מול חברת ההובלות וגם אם נדרש להוסיף תשלום נוסף. תזמון מועד יום המעבר למועד הנוח ביותר לכם ימנע מכם טרחה גדולה. נוסף על כך, מומלץ לתאם מועד הובלה רחוק ככל הניתן. זה יאפשר לכם זמן די והותר להתכונן לקראת יום המעבר ולבצע את כל הפעולות הנדרשות כהכנה נבונה.

מעבר נוסף על תכולת הדירה

אחרי שקבענו את יום המעבר זהו זמן מצוין לעבור שוב על תכולת הדירה ולעשות סדר. בדקו האם ישנם פריטים שאינכם צריכים ואתם יכולים לזרוק, למכור או לתת במתנה. כך שתצמצמו את תכולת הדירה למעבר והמובילים יצטרכו לעבוד פחות זמן במהלך ההובלה. הובלות בחיפה הולכות מהר וחלק יותר ככל שיש פחות פריטים בדירה. במידה ויש שינויים בתכולת הדירה או שגיליתם חפצים שזקוקים לטיפול מיוחד, יש ליצור קשר עם נציג חברת ההובלות ולעדכן אותו.

הכנות אחרונות לפני יום המעבר

יום המעבר מתקרב, וזה הזמן לבצע הכנות אחרונות חשובות. על מנת למנוע אי הגעת המובילים בזמן ביום המעבר, מומלץ להתקשר שוב לנציג חברת ההובלות ולוודא איתם את הכתובת והזמן של הגעת המובילים.

אריזת התכולה צריכה להתחיל להתבצע כמה ימים לפני יום המעבר, קח יהיה לכם מספיק זמן לארוז את כל תכולת הדירה בזהירות וביעילות. נסו להשתמש בארזים איכותיים ובנייר עטיפה, גם אם צריך לרכוש את זה בחנות.

אם יש בעיות חנייה ברחוב שלכם, נסו לתפוס עמדת חנייה קרוב לבניין או לבית ערב הגעת המובילים על מנת שהמשאית של חברת ההובלה תוכל לחנות קרוב. בעיית הנגישות היא בעיה שכיחה בתחום של הובלות בחיפה וחניה קרובה של משאית ההובלה יכולה לחסוך לכם ולמובילים כאב ראש גדול ביום המעבר.

חשוב להיפטר מחומרים דליקים וחומרים מסוכנים שיכולים ליצור נזק אם הם נופלים או נפגמים. חשוב גם להוציא מהחשמל את כל מכשירי החשמל הגדולים (מקרר, טלוויזיות, מזגנים וכו') ולפרקם במידה והם מחוברים לקירות. אם יש צורך באיש מקצוע לנתק מכשירים מסוימים, כמו בוילר למשל, חשוב לדאוג שזה יתבצע לפני הגעת המובילים.

מומלץ גם להניח בצד פריטים שאתם צריכים ליום הראשון בדירה כגון חפצים אישיים, תכשיטים, מצעים, מגבות, בגדים וכו', בכדי שלא יהיה עליכם לחץ לנבור בכל הארגזים בדירה החדשה ולסדר את כל תכולת הדירה. חשבו על איזה פריטים אתם צריכים אתכם ליום יומיים הראשונים, והניחו אותם בנפרד משאר התכולה.