במהלך החיפושים שלכם אחרי חברת הובלות בחיפה, וכאשר אתם מנהלים משא ומתן מול מספר חברות הובלה, מאוד חשוב שתבררו מספר נושאים לפני שאתם חותמים על הסכם עבודה. אנו שומעים יותר מדי על לקוחות שהזמינו מובילים בחיפה ולא קיבלו שירות אדיב ומקצועי, אז בכדי שאותו דבר לא יקרה גם לכם, מומלץ לשים לב לדגשים הבאים שיסייעו לכם לבחור נבונה יותר את המובילים אשר יטפלו במעבר הדירה שלכם.

על מה חשוב לתת דגש בעת חיפוש חברת הובלות בחיפה?

ראשית, חשוב שתפנו רק לחברות הובלה בחיפה שאתם יודעים בוודאות שהן חברות אמינות ומקצועיות. פניה לחברות הובלה דרך המלצות מכרים או העסקת מובילים בחיפה שמופיעים בתוצאות החיפוש הגבוהות באינטרנט הן הדרכים להגיע למובילים אמינים ומקצועיים שלא יחבלו במעבר הדירה שלכם. מכיוון שהובלת דירה כולל טיפול בחפצים האישיים שלכם, שעליהם שילמתם ממיטב כספכם, חשוב שהמובילים המטפלים בהובלה ידאגו לשלמות תכולת הדירה מא' ועד ת'.

שנית, ניסיון בתחום ההובלות בחיפה הנו עניין הכרחי. אף אחד לא רוצה להעסיק מובילים חסרי ניסיון, כמו שאף אחד לא ירצה להעסיק אינסטלטור בלי ניסיון. הרבה דיירים לא מודעים לכך שניסיון בתחום ההובלות משפר את חווית השירות שהם מקבלים מהמובילים, ואם אפשר, אז יש לברר כמה שנים פועלת חברת ההובלות ולהעסיק רק חברת הובלה שפועלת מספר שנים בחיפה ומכירה את כל המאפיינים של תחום ההובלות בחיפה.

בקשו שנציג מחברת ההובלות יגיע לדירה לתת הצעת מחיר

תמיד מומלץ לבדוק את האפשרות שנציג מטעם חברת ההובלות יגיע לדירה בכדי לתת לכם הצעת מחיר מפורטת וריאלית לגבי עלויות המעבר. למרות שניתן להעריך עלות הובלת דירה בטלפון, הרבה פעמים נוצרים מצבים שבהם מגיעים מובילים בחיפה לדירה ומגלים שיש הבדל בין מה שתואר על ידי הלקוח לבין דרישת ההובלה, בתום לב כמובן. במצבים כאלו יכולים להיווצר בעיות בין המובילים ללקוח בגין התשלום, אך הגעה לדירה של נציג חברת ההובלות יכולה למנוע זאת.

בחרתם חברת הובלות? בדקו שהסכם העבודה כולל את הסעיפים הבאים:

פירוט של ההובלה – חשוב שיהיה מצוין בחוזה שנחתם מול המובילים פירוט של עבודת ההובלה הנדרשת. במקרה של הובלות בחיפה הכוללות מספר מצומצם של פריטים מומלץ לציין כל פריט שנדרש להעברה. במקרה של הובלת דירה שלמה אין צורך לפרט כל פריט הקיים בדירה, אך חשוב כן לפרט בצורה די מדויקת מה המובילים נדרשים לבצע במהלך הובלת התכולה. למשל, "חברת ההובלות תבצע הובלה של תכולת הרהיטים הקיימים במטבח, בסלון וב-3 חדרי השינה בעת מעמד הגעת המובילים". כך אתם דואגים שלא יכול לקרות מצב בהם מובילים בחיפה ידרשו עלות נוספת בכדי להעביר פריטים מסוימים.

תאריך ושעת הובלה – חשוב לציין בחוזה התחייבויות של חברת ההובלה להגעה בתאריך יום המעבר ובשעות שנקבעו (לא מציינים שעות מדויקות אך כן יש לציין חלון זמן). סעיף זה חשוב לחוזה על מנת למנוע מחברת ההובלות לדחות את מועד המעבר מכל סיבה שהיא. קרו מקרים בהם מובילים בחיפה דחו לקוחות בכדי לבצע מעברי דירה אטרקטיביים יותר, אז התעקשות על סעיף תזמון המעבר הוא הכרחי בכדי להגן עליכם ממצבים דומים.

ביטוח על סחורה – חשוב להכניס בחוזה גם סעיף ביטוח על שלמות החפצים שלכם. הובלת תכולת דירה על ידי מובילים לא מנוסים יכולה ליצור נזק לרכוש, וזה עוד יותר מסוכן כאשר מדובר בפריטים שבירים או יקרי ערך. כמובן שבגלל מקרים כאלו אנו מנסים להעסיק רק מובילים אמינים ומנוסים, אך בכל זאת כדאי לאגד בחוזה הבטחה לפיצוי בגין נזק לרכוש.