תחום ההובלות בחיפה ברוב המקרים מתחלק לשני סוגי הובלה מבחינת חברות ההובלה בחיפה: הובלות קטנות בחיפה והובלת דירה בחיפה. כלומר, חברות הובלה בחיפה מסווגות את קריאת השירות של המובילים להובלות קטנות ולהובלת דירה שלמה. הסיבה לכך נובעת מההבדלים המהותיים בין ביצוע הובלת דירה שלמה לבין ביצוע הובלות קטנות בחיפה.

מה נחשב כהובלה קטנה?

הובלה קטנה יכולה להשתנות מחברת הובלות אחת לשנייה והעניין במקרים רבים נחשב מאוד סובייקטיבי, אך לרוב הובלות קטנות בחיפה נעות בין הובלה מאוד ספציפית של פריט אחד (ארון, מיטה וכו') ועד להובלה של דירת סטודנטים קטנה (יש אוכלוסייה גדולה של סטודנטים באזורי הטכניון ואוניברסיטת חיפה שזקוקים להובלות במעבר דירות בסמסטרים). חשוב תמיד, שבעת פנייה לחברת הובלות בחיפה שתציינו האם מדובר בהובלה קטנה או הובלת דירה שלמה על מנת למנוע אי התאמה בין חברת ההובלות להובלה ובכדי למנוע בעיות במהלך ההובלה עצמה.

מהן ההבדלים בין הובלות קטנות בחיפה להובלת דירה בחיפה?

ישנם הבדלים רבים בין הובלות קטנות בחיפה לבין הובלה של דירה שלמה, הן מבחינת צד הלקוח והן מבחינת מובילים בחיפה. ההבדלים הללו יוצרים שתי גישות שונות להתייחסות חברות ההובלה בחיפה מבחינת השירות והמחיר.

כמובן דבר ראשון, הובלות קטנות נבדלות מהובלת דירה שלמה במספר הפריטים שהמובילים יידרשו להוביל. בעוד שרוב ההובלות הקטנות בחיפה לא כוללות יותר ממספר פריטים מצומצם, הובלת דירה שלמה יכולה לכלול עשרות פריטים גדולים וקטנים. למשל, הובלה קטנה יכולה לכלול הובלה של מיטה ושידה בעוד שהובלה של דירה שלמה תכלול את כל תכולת הס