אתם מתכננים מעבר דירה בחיפה ואינכם בטוחים האם יספיק לבקש מכמה חברים טובים לסייע לכם במעבר הדירה או האם מעבר הדירה שלכם חייב להתבצע על ידי חברת הובלות מומלצת. בכל הטירוף של אריזת תכולת הדירה והשלמת הסידורים האחרונים לפני מעבר, חשוב לקחת החלטה האם להעסיק חברת הובלות בחיפה כמה שיותר מוקדם.

תכולת הדירה שלכם צריכה לקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר, לכן, ברמת העיקרון תמיד כדאי להעסיק חברת הובלות מומלצת שתשלח מובילים בעלי ניסיון בביצוע הובלות בחיפה. אם בכל זאת אתם שוקלים להיעזר בחברים טובים לביצוע המעבר, כדאי שתיקחו בחשבון מספר גורמים מכריעים בקבלת ההחלטה בנוגע להעסקת חברת הובלות או מעבר בעזרת חברים להובלה הנדרשת אצלכם בדירה.

גורם החלטה 1: מרחק מדירה לדירה

המרחק שיש לגמוע במהלך יום ההובלה מהווה גורם מכריע לגבי הצורך של בעל הדירה להעסיק חברת הובלות מומלצת. ככל שהמרחק שיש לעבור בין הדירה הישנה לחדשה גדול יותר, כך הסיכוי שנוכל להסתפק רק בעזרה קטנה מהחברים קטן יותר. על מנת להבהיר את הנקודה ניקח לדוגמה מעבר במרחק גדול מעיר במרכז לדירה בחיפה, מישהו שעובר מאזור תל-אביב לחיפה יתקשה למצוא חברים שיהיו מוכנים לעשות נסיעה של שעתיים ברכבים הפרטיים שלהם ואז מומלץ פשוט לשלם לחברת הובלות שתטפל בכלל ההובלה בשבילך.

נוסף על כך, הובלה של ציוד ברכבים פרטיים לא מומלץ לנסיעה כל כך ארוכה, אריזה והובלה ברכבים פרטיים בהם דוחסים את התכולה לחלל קטן יכול בהחלט להרוס חלק מחפצים האישיים שלכם. בגלל זה תמיד עדיף להעסיק חברת הובלות שיכולה להעניק לכם את השירות המקיף והמקצועי למעבר הדירה.

גורם החלטה 2: דרישה לציוד הובלה מיוחד

בהרבה מקרים הובלות בחיפה דורשות שימוש בציוד מיוחד להשלמת המעבר. זה יכול להיות שימוש בסיסי של משאית להובלת רהיטים גדולים או שזה יכול להיות ציוד מיוחד כמו מנוף הובלה להוצאת פריט דרך החלון בבניין. אם הובלת הדירה שלכם מחייבת ציוד הובלות מקצועי, אז אלא אם החברים שלכם מחזיקים בציוד הובלות בעצמם, תהיו חייבים להעסיק מובילים בחיפה שמחזיקים את הציוד הזה.

גורם החלטה 3: טווח הזמנים לביצוע הובלה

שימוש בחברת הובלות לביצוע הובלת דירה בחיפה יהיה תלוי רבות גם בטווח הזמנים שאנו יכולים לבצע את ההובלה. אם יש לכם כמה ימים מלאים או יספיק לכם לבצע מעבר דירה במהלך הסוף שבוע אז בהחלט אתם יכולים לחסוך קצת כסף ולבקש עזרה מחברים. אך אם אתם נדרשים לבצע מעבר דירה תוך כמה שעות ביום ספציפי, במיוחד אם מדובר על שעות עבודה, יש להזמין חברת הובלות מומלצת שתבצע את המעבר בזמן קצר לפי לוח הזמנים הנדרש.

 גורם החלטה 4: הובלות עם אחסנה

יש הרבה מקרים של הובלות בחיפה אשר בעל הדירה חייב לפנות את דירתו הנוכחית לפני שהוא עובר לדירה החדשה. במקרים כאלו אותו אדם יצטרך למצוא פתרון אחסנה לתכולת הדירה שלו. במקרים אלו אין טעם לבקש עזרה מחברים מכיוון שאת ההובלה של תכולת הדירה יש גם לאחסן וגם להעביר אותה ביום המעבר לדירה החדשה. לשמחת אנשים הנדרשים לשירות שכזה, יש הרבה חברות הובלה בחיפה שמציעות שירותים של הובלות ואחסון תכולת דירה. אם אתם חייבים לאחסן את התכולה האישית שלכם למספר ימים במחסני חברת הובלות, אז כבר מומלץ לקחת את השירות המקיף שלהם הכולל הובלה.

גורם החלטה 5: עלות ההובלה

אם אתם עובדים על תקציב הדוק ואינכם יכולים להרשות לעצמכם לשלם למובילים בחיפה על הובלה אז מאוד מומלץ להיעזר בחברים ולבצע את ההובלה בעצמכם. מצד שני, השכרה של חברת הובלות בחיפה לא חייבת להיות עלות גבוהה ולא כדאית. אם אתם מוצאים חברת הובלות בחיפה שיכולה להציע לכם טיפול בהובלת הדירה במחיר הוגן אז בהחלט מומלץ לקחת את שירותיה. בשורה התחתונה, אין ספק שמומלץ להשאיר את הביצוע של הובלת דירה בחיפה למקצוענים, כל עוד זה עובר את מבחן העלות תועלת שלכם.