לא מספיק שבתור בעלי הדירה אנו צריכים להתמודד עם כל הסיבוכים האפשריים שיכולים להתרחש במהלך הובלה של דירה, במידה ואנו מבצעים הובלת דירה בחורף אנו צריכים גם לדאוג מגשם ורוחות. חיפה בחודשי החורף מאוד גשומה, ולכן, תנאי מזג אוויר הם בעיה רצינית בתחום של הובלות בחיפה. במידה ואתם מתכננים לבצע מעבר דירה באזור חיפה בחודשי החורף, מומלץ להיערך למעבר הדירה בהתאם.

במידה ומעבר הדירה שלכם צריך להתבצע בחודשים נובמבר עד פברואר, יש סיכוי גדול שביום מעבר הדירה שלכם תתקלו בגשמים ורוחות חזקות. אז מעבר לכך שהובלת דירה הוא עניין מאוד מורכב שמצריך לרוב טיפול על ידי אנשי מקצוע מתחום ההובלות, אתם גם צריכים להתכונן במיוחד לתנאי מזג האוויר. להלן מספר עצות מועילות לביצוע הובלת דירה בחורף בצורה טובה יותר.

חשוב להגן על החפצים שלכם

אם בחוץ הגשם יורד חזק ויש רוחות חזקות, החשש הראשון שלכם יהיה שלמות החפצים שלכם. אנו לא רוצים שהחפצים שלנו יספגו במים או יתעופפו להם באוויר. אז דבר ראשון שצריך לעשות זה לוודא שכל הקרטונים שאנחנו משתמשים בהם הם קרטונים חזקים בלי חורים וקרעים. לא צריך להזמין תיבות הובלה מיוחדות בשביל הגשם, קרטון הוא למעשה חומר יותר עמיד ממה שהוא נראה. ברמת העיקרון, כל עוד הקרטונים שלכם במצב טוב וסגורים בצורה חזקה לא צפויה בעיה שתכולת הדירה תסבול מנזק משמעותי, במיוחד אם יש לכם מובילים מקצועיים שיידעו להחנות את המשאית כמה שיותר קרוב לפתח היציאה מהבניין.

בנוסף לכך, כל חברת הובלות בחיפה יכולה לספק לכם אריזות הובלה מיוחדות לפריטים יקרי ערך או לחפצים גדולים שצריכים לקבל טיפול הובלה מיוחד. ניתן לרכוש גם אריזות פלסטיק המגנים בפני הגשם על הקרטונים או על חפצים מסוימים. למשל, אם יש לכם יצירות אומנות שלא מוגנות בזכוכית אז אתם יכולים לעטוף אותם בנייר מגן מפני רטיבות.

דרכים נוספות שאתם יכולים לעשות בעצמכם בכדי להגן על החפצים שלכם לפני מעבר דירה עם חברת הובלות דירה הן עטיפת הבגדים בשקיות פח אשפה גדולות, עטיפה של רהיטים גדולים בשמיכות עבות או סדינים, אריזת חפצים מאוד עדינים בקרטונים מסוימים שיקבלו טיפול מיוחד והנחת מפות שולחן מפלסטיק על קרטונים עם תכולה רגישה.

מהירות העמסה ופריקה של החפצים

הובלת דירה בחורף היא בעייתית בגלל תנאי מזג האוויר, לכן, ככל שהחפצים יהיו פחות זמן בשטח הפתוח וללא מכסה כך קטן הסיכוי שיקרה משהו לחפצים שלנו. אז החשיבות היא לדאוג לכך שתהיה גישה מאוד נוחה וקרובה לבניין גם בדירה שממנה מובילים את התכולה וגם בדירה החדשה איליה מובילים את תכולת הדירה.

יום לפני המעבר חשוב לראות כיצד ניתן לקרב ככל הניתן את משאית חברת ההובלות, ואנו אומרים זאת בידיעה שאחת הבעיות הגדולות בתחום של הובלות בחיפה היא גישה נוחה. נסו לדאוג למקום החנייה הקרוב והנוח ביותר למובילים בדירה הישנה ובדירה החדשה. אם אתם יכולים להקים מכסה מאולתר מחניית המשאית ועד לכניסה לבניין זה יכול לעזור משמעותית.

נוסף על כך, חשוב מאוד תדאגו לנוחות המובילים. למשל אם ממש קר בחוץ דאגו שיהיה חימום מספק בדירה לפני שהם מגיעים להתחיל להעמיס את החפצים ובדירה החדשה לפני שהמובילים מתחילים לפרוק את החפצים. אתם גם יכולים לדאוג להם לתה חם בכדי לשמור אותם מפוקסים על ביצוע הובלת הדירה שלכם במהירות האפשרית.

היו ערוכים לבעיות שיצוצו במהלך ההובלה

במהלך ההובלה תמיד תהיו מוכנים עם סרט הדבקה נוסף או יריעות פלסטיק נוספות למקרה שיריעה מסוימת תתעופף באוויר או במידה ותצטרכו לחזק אטימות של קרטון מסוים. ברגע שאתם מבחינים בדליפה כזאת או אחרת יש ישר לטפל בה, ולא לחכות שמים יחדרו לקרטון. עוד בזאת, בעוד שאנו לרוב לא ממליצים לסייע למובילים בעצמכם במהלך ההובלה, יכול להיות שבמידה ויורדים גשמים חזקים יהיה עדיף עם תעזרו למובילים להימנע מלהשאיר קרטונים מונחים ללא מכסה.