התוצאה של העסקת מובילים בחיפה לביצוע מעבר הובלת דירה יכול להשאיר אתכם עם כאב ראש, כאבי שרירים ופגיעה קשה בכיס. אך כמובן זאת לא בהכרח חייבת להיות התוצאה הסופית. ניתן לבצע הובלות בחיפה בזול, אפילו ממש בזול אם נקפיד על מספר כללים.

עלויות השירות של חברות הובלה בחיפה משתנות מחברה לחברה. בין אם מדובר על הובלת דירה בחיפה או בין אם מדובר על הובלת משרד בחיפה, אפשר להשיג עלות תועלת גבוהה יותר כאשר לוקחים בחשבון מספר גורמים.

גורמים המשפיעים על עלות המובילים וניתן לצמצם בהם עלויות

  • התמקדות בגורמים אשר מוסיפים לעלות המובילים היא הדרך להשיג הובלות בחיפה בזול שמתאימות לכיס שלכם. תחילה חשוב להתמקד במועד תזמון ההובלה. זמן הגעת המובילים לביצוע ההובלה משפיע רבות על מחיר ההובלה. ככל שאנו מתזמנים את הגעת המובילים לשעות הביקוש הגבוהות בתחום של הובלות בחיפה (לרוב בשעות הבוקר והערב בהם ישנם פקקים) כך מחיר ההובלה יעלה. במקרה כזה אנו יכולים לבחור לתזמן את חברת ההובלה למועד פחות בעייתי (למשל שעות הבוקר המאוחרות) על מנת לצמצם את מחיר ההובלה.
  • עוד גורם שיש לתת עליו דגש הוא בנושא תשלום עבור שירותי אריזה. כמעט כל חברת הובלות בחיפה מעניקה שירות אריזה והכנת תכולת דירה עבור הובלות דירות ומשרדים. מומלץ לנסות ולצמצם את הצורך להעסיק חברת הובלות למתן שירותי אריזה, ובכך לצמצם את עלות שירות זה. אם אין לכם ברירה, אתם בהחלט יכולים לבצע אריזה עצמאית לפריטים הקטנים בדירה ולהשתמש בשירותי האריזה המקצועיים של חברות הובלה בחיפה רק לאריזת פריטים גדולים ויקרי ערך.
  • גם בכל הנוגע לשירותי אחסון תכולת דירה לפני הובלה אפשר לחסוך מאות שקלים. שירות זה, המוענק על ידי מספר חברות הובלה בחיפה, כולל אחסון תכולת הדירה במחסן החברה במקרים של פער בין יום פינוי הדירה הישנה ליום המעבר לדירה החדשה. כל לילה נוסף שהתכולה שלנו יושבת במחסני חברת ההובלות אנו נצטרך לשלם יותר, אז חשוב לנסות ולהימנע ממצבים כאלו ולתאם את המעבר לדירה החדשה כמה שיותר קרוב ליום הפינוי, ואף אם ניתן לאותו יום שבו מפנים את הדירה הישנה.

פעולות נוספות לצמצום עלויות הובלה

  1. אם אתם מבצעים אריזה של התכולה לבד, נסו להשיג קרטונים ואריזות מיוחדות במחיר סביר על ידי הזמנה דרך האינטרנט או בהשאלה מחברים וקרובי משפחה. אפשר להשתמש בעיתונים ישנים או נייר מגבת במקום לרכוש נייר אריזה מיוחד ונייר בועות.
  2. צמצום כמות הפריטים בדירה למעבר על ידי חברת ההובלה יכול לאפשר לכם לחסוך כסף רב בעלות העסקת המובילים. אם יש באפשרותכם להעביר חלק מהתכולה בעצמכם או בעזרת חברים, אתם יכולים לחסוך עשרות אחוזים בעלות התשלום למובילים המקצועיים. חברות הובלה בחיפה לרוב מתמחרות את השירות על פי הערכת תכולת הדירה, אז ככל שיש פחות להעביר כך תשלמו פחות.
  3. חשוב לבצע משא ומתן במהלך החיפוש אחר חברת הובלות בחיפה על מנת לנסות ולהוזיל את עלות המובילים. כאשר אתם מקבלים מספר הצעות מחיר, נסו להתמקח עם כל אחת מהחברות ולנסות לבקש מכל נציג של חברת הובלות לתת מחיר אטרקטיבי יותר מהמתחרה. אתם תתפלאו עד כמה ניתן לצמצם מחיר הובלה בעזרת השוואת הצעות מחיר וניהול משא ומתן נבון.
  4. לעסקים אשר מבצעים הובלת משרד או הובלות עסקיות של סחורה, אפשר לבדוק את האפשרות להכיר בעלות ההובלה לצרכי מס. עסקים אשר מתאפשר להם לקבל החזר מס על ההוצאות של הובלת המשרד יכולים לצמצם את עלות ההובלה הריאלית לעסק.