מתכננים לעבור דירה בחיפה? לא בטוחים כיצד לנהל את כל תהליך המעבר וההובלה? אנחנו בהחלט יכולים להבין. תהליך הובלת דירה בחיפה הוא לא עניין פשוט, והוא גורם להמון כאב ראש, לכן מספר טיפים להובלת דירה בחיפה יכולים לעזור!

אך עם תכנון נכון וחשיבה נבונה אפשר להשלים את המעבר בצורה הרבה יותר חלקה. הנה מספר טיפים להובלת דירה ולהתנהלות נכונה מול חברת הובלות בחיפה.

 1. ברגע שהחלטתם לבצע מעבר דירה בחיפה, אתם תצטרכו להחליט האם אתם זקוקים להעסיק חברת הובלות בחיפה או שאתם יכולים לבצע את ההובלה בעצמכם (ועם עזרת חברים). חשוב שבמידה והחלטתם שאתם מעסיקים חברת הובלות, לבצע סקר שוק מקיף ומעמיק בכדי למצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית. מבחינת טיפים להובלת דירה בחיפה זהו הטיפ הכי חשוב עבורכם, זאת מכיוון ששלמות תכולת הדירה שלכם תלויה רבות במקצועיות וניסיון המובילים שאתם תעסיקו.
 2. ארזו במזוודה בגדים וציוד הכרחי ללילה הראשון בדירה החדשה. רוב הסיכויים שבסוף יום המעבר אתם תהיו עייפים מדי להתחיל לסדר את כל הארגזים והרהיטים שהשאירו המובילים. כאשר יש לכם ציוד הכרחי ללילה הראשון אתם יכולים לצבור כוחות בשינה טובה ולהתחיל לארגן את הדירה החדשה למחרת. אם אתם צריכים ללכת לעבודה למחרת בבוקר, חשוב עוד יותר שתדאגו שיש לכם את כל מה שאתם צריכים בהישג יד על מנת להסתדר במהירות בבוקר.
 3. אם יש לכם פריטים שבירים או פריטים שנשרטים בקלות ואין לכם נייר עטיפה מגן, אתם יכולים להשתמש בבגדים ישנים או בגרביים על מנת להגן על הפריטים העדינים מפני שבר ובלאי בתוך הקרטונים.
 4. כאשר אתם אורזים את תכולת הדירה, חשוב שתרשמו על כל ארגז מהי תכולתו ולאיזה חדר הוא מיועד. שיטה זו תקל מאוד על המובילים שמטפלים לכם בהובלת הדירה ותאפשר להם להניח במהירות כל ארגז בחדר המתאים לו. ניתן אפילו לשדרג את השיטה הזאת ולעבוד בשיטת הצבעים. בהם מדביקים על ארגזים מדבקה בצבע שמייצג כל חדר, למשל כל ארגז עם מדבקה אדומה הולך לחדר השינה הראשי וכן הלאה.
 5. מומלץ לפני ביצוע הובלת דירה בחיפה, אם זה אפשרי, ללכת ולנקות את הדירה החדשה שאיליה עוברים. אחרי שכל התכולה שהועברה יושבת בדירה יהיה הרבה יותר קשה לנקות את הדירה. מן הסתם ניתן לנקות חלל דירה ריק הרבה יותר בקלות ובמהירות מאשר דירה מלאה בקרטונים כבדים.
 6. במידה ואתם אורזים נוזלים בקבוקים פתוחים (כמו סבון נוזלי, בשמים, בקבוקים ארומטיים וכו') מומלץ לוודא שהם סגורים חזק ולעטוף אותם בניילון נצמד, בכדי למנוע נזילה בתוך הארגז במהלך הובלת הדירה.
 7. כאשר אתם אורזים את ארון הבגדים שלכם, עשו הפרדה בין הבגדים המתאימים לעונה לבין הבגדים שלא מתאימים לעונה. כך תוכלו לאחר המעבר לתת עדיפות לארגון הבגדים בארון שאתם מתכוונים ללבוש בחודשים הקרובים.
 8. צלמו את החיבורים של המכשירים האלקטרוניים הגדולים שלכם בכדי שתוכלו לדעת איך לחברם שוב. הרבה בעלי דירות בחיפה מדווחים שהם מתקשים לחבר מחדש את מערכות הקולנוע הביתי שלהם לאחר השלמת הובלת דירה בחיפה בגלל שהם שכחו כיצד הם היו מחוברים לפני, אל תעשו את אותה טעות.
 9. אם יש לכם רהיטים גדולים ויקרי ערך, מומלץ לא לנסות ולהוביל אותם עצמאית. במקרה כזה מומלץ לפנות לחברת הובלות בחיפה עבור הובלת הרהיטים, שלהם כלים מיוחדים להובלת רהיטים גדולים. אל דאגה, ניתן למצוא חברות הובלה בחיפה שמבצעות הובלות קטנות בחיפה במחירים זולים.
 10. אם יש לכם פריטים בדירה הישנה שאתם בטוחים שלא תשתמשו בהם אחרי יום המעבר, מומלץ להיפטר מהם לפני הגעת המובילים. בין אם צריך לזרוק אותם, למכור אותם או לתרום אותם, חבל שתשלמו יותר לחברת הובלות בחיפה על העברת פריטים שאתם לא צריכים.
 11. זכרו להפשיר את המקרר שלהם לפחות יום אחד לפני הגעת המובילים לטובת מעבר מהיר יותר. יש לנתק את המקרר מהחשמל לפחות יום יומיים לפני ולנקות את הנוזלים העודפים במגבת. כאשר המקרר יהיה יבש ובטמפרטורת החדר, הרבה יותר בטוח ונוח להובילו.