בחיפה אנחנו שומעים מדי פעם, ויש אשר יגידו יותר מדי, על בעיות של בעלי דירות עם מובילים בחיפה שביצעו להם העברת דירה לא מקצועית. במציאות של היום קשה למצוא חברת הובלה אמינה ומנוסה בחיפה, בגלל שההיצע כל כך גדול בתחום של הובלות בחיפה ולא תמיד מגיעים לאותה חברת הובלות בחיפה שתעניק לנו שירות מקצועי כנדרש.

למה חשוב לבחור נכון חברת הובלות אמינה?

תארו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם בוחרים חברת הובלות בחיפה מבלי שבחנתם אותה לעומק, אתם לא חותמים הסכם מולם אלא רק קובעים בעל פה תאריך להובלת דירה בחיפה. אחרי שהחברה דחתה את ביום את המעבר, אתם סוף סוך עומדים מול הדירה החדשה שלכם ומחכים שהמובילים יתחילו לפרוק את תכולת הדירה ואז נציג של חברת ההובלה מסביר לכם שהצטברו חיובים שונים על ההובלה ועד שלא תשלמו לא תקבלו את הדברים שלכם. זהו תיאור למקרים שקראו בעבר, האם רק שהפריטים שלכם יוחזקו כבני ערובה תלמדו כמה חשוב לבחור חברת הובלה בצורה נכונה?

טיפים לבחירה נכונה יותר של חברת הובלה בחיפה

למרבה הצער, מקרים כפי שתואר לעיל קרו לאחרים ויכולים לקרות גם לכם. אז צריך להיות זהירים ולדעת לבחור בצורה נכונה את חברת הובלות בחיפה. להלן 7 טיפים לתהליך המציאה והבחירה של חברת הובלה:

  1. הקפידו על שמירת החיפוש אחר חברת הובלות בחיפה עצמה. יהיה הרבה יותר קל לכם להעריך את המקצועיות והתמחור של חברת הובלות מחיפה מאשר מאזור אחר לא ידוע. בנוסף לכך, העסקת חברת הובלות בחיפה לביצוע הובלת דירה בחיפה יהיה זול יותר ומקצועי יותר.
  2. וודאו שחברת ההובלות היא חוקית. בגלל שישנם מקרים שונים של הונאות על ידי חברות הובלה בחיפה, חשוב לברר האם החברה שאתם חושבים לעבוד איתה היא חברה רשומה ולגיטימית. בנוסף, מומלץ לנסות לחפש מידע שלילי באינטרנט (תביעות או המלצות רעות) על החברה הזאת לפי מספר עוסק מורשה או מספר חברה בע"מ.
  3. המלצות על חברות הובלה בחיפה יכולות לעזור לכם לברר איזה חברות הובלה בחיפה מעניקות שירות אמין ואיזה לא. הרימו טלפון לחברים, בדקו בקבוצות פייסבוק ובקשו המלצות מאנשים שביצוע בשנה האחרונה מעבר דירה בחיפה. המלצות הן עדיין הדרך הטובה ביותר להגיע לחברות הובלה טובות בחיפה.
  4. חשוב לפנות למספר חברות הובלה בחיפה ולקבל מספר הצעות מחיר. חשוב לוודא שהערכות המחיר מפרטות מציאותית את תכולת הדירה המיועדת להובלה, ואם אפשר, מומלץ להזמין נציג של חברת הובלה לביקור בדירה (מאפשר קבלת הצעת מחיר מדויקת ביותר).
  5. חשוב להתעקש על חתימת חוזה, ולא להזמין חברת הובלות בחיפה בלי חוזה חתום. הרבה בעלי דירות מסכמים בעל פה עם חברות הובלה על פרטי ההובלה, מה שמשאיר אותם חשופים לבעיות מצד המובילים. חשוב להתעקש על חתימת חוזה לפני התחלת ביצוע המעבר, וחשוב להבין שכל חברת הובלה שלא רוצה לחתום מולנו חוזה היא לא חברה שאנו נרצה לעבוד איתה.
  6. עוד מבחינת החוזה, חשוב לוודא שהחוזה הנחתם מפרט בדיוק את מה שסוכם עליו עם חברת ההובלה. למשל, אם סיכמתם לקבל גם שירות אריזת תכולה וודאו שהסעיף הזה רשום בחוזה. זכרו, ניסוח חוזה הוא הרבה פעמים פתח לתרמית ולכן חשוב שתבינו כל סעיף בחוזה. אם יש משהו לא מובן, אל תהססו לשאול את נציג החברה.
  7. אל תתפשרו על שירות מקצועי ואמין. חשוב לקחת בחשבון שמחיר עלות ההובלה הוא לא הגורם היחידי שבעזרתו יש לקחת החלטה לגבי חברת ההובלה שתועסק. יש לתת דגש גם על מקצועיות ואמינות החברה ולא להסתמך רק על המחיר. אם המחיר בעייתי יש דרכים שניתן לצמצם את מחיר ההובלה, כמו למשל לתזמן את יום המעבר לשעות פחות מבוקשות, אך אין להתפשר על מקצועיות.